Airlines Airport Aviation Vaovao momba ny fitsangatsanganana Fitsangatsanganana an-trano Kanada Vaovao People Tourism Fitaterana Travel Wire News

Chorus Aviation Inc. dia nifidy ny filankevi-pitantanana vaovao

Chorus Aviation Inc. dia nifidy ny filankevi-pitantanana vaovao
Chorus Aviation Inc. dia nifidy ny filankevi-pitantanana vaovao
Mpanoratra Harry Johnson

Chorus Aviation Inc. dia nanambara ny valin'ny latsa-bato tamin'ny fifidianana ny tale tamin'ny fivorian'ny virtoaly isan-taonan'ny mpihazona petra-bola natao tamin'ny 27 jona 2022.

Ny totalin'ny petra-bola nasehon'ireo tompon'andraiki-panjakana nanatrika sy nisolo tena tamin'ny fivoriana dia 76,678,672 ary nisolo tena ny 37.76%-n'ny anjaran'ny Chorus navoaka sy nivoitra tamin'ny zo hifidy.

Ireo mpihazona ny isan'ny fizarana ilaina dia nifidy hanohana ny entana rehetra amin'ny asa aman-draharaha.

Ny boriborin'ny proxy Chorus dia natolotra ho an'ireo voatendry 10 ho an'ny filankevi-pitantanana.

Ny vokatra antsipirihan'ny latsa-bato amin'ny fifidianana ny tale dia voalaza etsy ambany.

WTM London 2022 dia hatao ny 7-9 Novambra 2022. Register now!

atolotra hofidianaVotes For% Ho an'nyVoatazona ny latsa-bato% Nihazona
Karen Cramm76,020,31099.10%688,9620.90%
Gail hamilton76,199,70299.38%478,9700.62%
R Stephen Hanas76,174,89299.34%503,7800.66%
Alan Jenkins76,148,76499.31%529,9080.69%
Amos Kazzaz76,207,39899.39%471,2740.61%
David Levenson76,235,51299.42%443,1600.58%
Marie-Lucie Morin68,038,04588.74%8,636,43011.26%
Joseph D. Randell76,257,57099.45%421,1020.55%
Paul Rivett75,968,96399.09%697,9370.91%
Frank Yu76,233,03399.42%445,6390.58%

Ny foibeny ao Halifax, Nova Scotia, Chorus dia mpanome vahaolana momba ny fiaramanidina isam-paritra, anisan'izany ny serivisy fitantanana fananana.

Ny sampana lehibe ao aminy dia: Falko Regional Aircraft, ilay mpanofa fiaramanidina lehibe indrindra eran-tany sy mpitantana fananana izay nifantoka fotsiny tamin'ny fizarana fanofana fiaramanidina isam-paritra; Jazz Aviation, ilay hany mpanome tolotra an'habakabaka isam-paritra ho Air Madagascar; ary Voyageur Aviation, mpanome tolotra manokana momba ny fiaramanidina fiaramanidina, fanovana fiaramanidina, ary serivisy famatsiana kojakoja ho an'ny mpanjifan'ny sidina manerana izao tontolo izao.

Miaraka, ny sampan'i Chorus dia manome tolotra fanohanana izay mahafaoka ny dingana rehetra amin'ny tsingerin'ny fiaramanidina isam-paritra, ao anatin'izany ny fahazoana fiaramanidina sy ny fanofana; fanavaozana ny fiaramanidina, injeniera, fanovana, repurposing ary tetezamita; fifanarahana manidina; fikojakojana ny fiaramanidina sy ny singa, ny fandravana ary ny fanomezana kojakoja.

Related News

Momba ny mpanoratra

Harry Johnson

Harry Johnson no tonian'ny fanendrena eTurboNews nandritra ny 20 taona mahery. Mipetraka any Honolulu, Hawaii, ary avy any Eoropa izy. Tia manoratra sy mitantara ny vaovao izy.

Raiso amin ny
Notify of
vahiny
0 Comments
Hevitra momba ny valiny
Jereo ny fanehoan-kevitra rehetra
0
Tianao ny eritreritrao, azafady atao hevitra.x
Zarao amin'ny...