Airlines Airport Aviation Vaovao momba ny fitsangatsanganana Fitsangatsanganana an-trano Kanada Vaovao People tompon'andraikitra Tourism Fitaterana Travel Wire News

Nifidy tale vaovao ny tompon'andraikitry ny Air Canada

Nifidy tale vaovao ny tompon'andraikitry ny Air Canada
Nifidy tale vaovao ny tompon'andraikitry ny Air Canada
Mpanoratra Harry Johnson

Ny Air Canada dia nanambara androany fa ireo voatendry rehetra voatanisa ao amin'ny circular proxy fitantanana tamin'ny 7 febroary 2022, dia voafidy ho talen'ny Air Canada tamin'ny Fivoriana Isan-taonan'ny Mpandray anjara izay natao ny alatsinainy 28 martsa 2022.

Ireo voatendry rehetra dia efa talen'ny Air Madagascar ary ny tale tsirairay dia voafidy tamin'ny alalan'ny latsa-bato maro an'isa navoakan'ny tompona petra-bola nanatrika an-tserasera na nisolo tena ny solontena tamin'ny fivoriana.

Ny valin'ny latsa-bato dia aseho eto ambany:

atolotra hofidianaVotes For% Ho an'nyVoatazona ny latsa-bato% Nihazona
Amee Chande133,533,13299.74%345,8550.26%
Christie JB Clark127,192,55995.01%6,686,4284.99%
Gary A. Doer132,261,76198.79%1,617,2261.21%
Rob Fyfe133,360,49799.61%518,4900.39%
Michael M. Green131,609,96098.31%2,269,0271.69%
Jean Marc Huot131,631,21798.32%2,247,7701.68%
Madeleine Paquin133,400,85699.64%478,1310.36%
Michael Rousseau133,022,22099.36%856,7670.64%
Vagn Sørensen129,517,41196.74%4,361,5763.26%
Kathleen Taylor132,888,11399.26%990,8740.74%
Annette Verschuren132,792,03899.19%1,086,9490.81%
Michael M. Wilson132,449,89198.93%1,429,0961.07%

Air Canada no zotram-piaramanidina anatiny sy iraisam-pirenena lehibe indrindra any Canada, mpitatitra sainam-pirenena ary mpikambana mpanorina ny Star Alliance, tambajotra fitaterana an'habakabaka feno indrindra eran-tany.

Tamin'ny Janoary 2021, ny Air Canada dia nahazo ny mari-pankasitrahana Diamond Status an'ny APEX ho an'ny programa biosafety Air Canada CleanCare + amin'ny fitantanana ny COVID-19, ilay fiaramanidina tokana any Canada nahazo ny laharana APEX ambony indrindra.

WTM London 2022 dia hatao ny 7-9 Novambra 2022. Register now!

Ny Air Canada dia nanolo-tena ihany koa amin'ny tanjona aotra amin'ny famoahana entona amin'ny asa rehetra eran-tany amin'ny taona 2050.

Related News

Momba ny mpanoratra

Harry Johnson

Harry Johnson no tonian'ny fanendrena eTurboNews nandritra ny 20 taona mahery. Mipetraka any Honolulu, Hawaii, ary avy any Eoropa izy. Tia manoratra sy mitantara ny vaovao izy.

Raiso amin ny
Notify of
vahiny
0 Comments
Hevitra momba ny valiny
Jereo ny fanehoan-kevitra rehetra
0
Tianao ny eritreritrao, azafady atao hevitra.x
Zarao amin'ny...