Vaovao momba ny fitsangatsanganana Fitsangatsanganana an-trano Firenena | Region Destination Gresy Hawaii Hospitality Industry Indonezia Vaovao fanorenana Tourism Travel Wire News Trending USA Vaovao isan-karazany

Kanto ny Masoandro Hawaii fa tsy ny tsara indrindra?

Kanto ny Masoandro Hawaii fa tsy ny tsara indrindra?
Kanto ny Masoandro Hawaii fa tsy ny tsara indrindra?
Mpanoratra Harry Johnson

Ny fandinihana dia nijery ny isan'ny lahatsoratra fitsangatsanganana sy bilaogy izay manolotra ny toerana halehany, ny isan'ny lahatsoratra Instagram ary ny haavon'ny fandotoana ateraky ny hazavana artifisialy.

  • Ny fandalinana vaovao dia manambara ny toerana tsara indrindra amin'ny filentehan'ny masoandro manerantany.
  • Betsaka ny masoandro mody tsara indrindra any Etazonia no hita any Hawaii.
  • Ny nosy izay niavaka kokoa noho ny an'ny rehetra dia ny nosy grika Santorini.

Miaraka amin'ny fanalefahana miadana miadana ny fivezivezena amin'ny fitsangatsanganana, ny fikarohana vaovao dia manambara ny toerana tsara indrindra amin'ny filentehan'ny masoandro manerantany ary Hawaii no toerana faha-3 tsara indrindra.

Ny fandinihana dia nijery ny isan'ny lahatsoratra fitsangatsanganana sy bilaogy izay manoro ny toerana halehany, ny isan'ireo lahatsoratra Instagram ary ny haavon'ny fandotoana ateraky ny hazavana artifisialy any amin'ny faritra tsirairay mba hanomezana azy ireo isa filentehan'ny masoandro amin'ny 10.

Toerana 10 tsara indrindra ho an'ny filentehan'ny masoandro sy ny fiposahan'ny masoandro

laharanaDestinationFirenenaIsan'ny lahatsoratra / bilaogy Sunset Instagram LahatsoratraLahatsoratra Sunrise InstagramFampidirana ny masoandro sy ny fiposahan'ny masoandro InstagramFamirapiratana (mcd / m2)Filentehan'ny masoandro
1SantoriniGresy12105,6922,417108,1090.6278.29
2BaliIndonezia5154,37620,590174,9660.2167.13
3HawaiiEtazonia5113,66620,869134,5350.1796.62
4Rio de JaneiroBrezila4231,1932,874234,0679.625.70
5Grand Canyon National ParkEtazonia78,1633,31911,4820.1735.65
6Angkor WatKambodza61,96021,94323,9030.2685.49
7Key WestFlorida643,6102,65746,2672.245.38
8MaldivesMaldives616,0261,19017,2160.9165.27
9HaleakalāEtazonia410,08633,04943,1350.1755.15
10UluruAostralia416,6769,05625,7320.1724.93

Ny toerana niavaka indrindra dia ny nosy grika Santorini, izay heverin'ny maro ho nosy kely tsara indrindra amin'ny firenena, fantatra amin'ny hantsam-bato avo sy trano miloko fotsy eo amoron'ny Ranomasina Aegean. 

Santorini dia notoroana hevitra tamin'ny lahatsoratra betsaka lavitra noho ireo toeran-kafa nitodihanay fa tsy mijaly noho ny fandotoana maivana toa ny tanàna lehibe, miaraka amin'ny famirapiratan'ny 0.627 mcd / m2.

WTM London 2022 dia hatao ny 7-9 Novambra 2022. Register now!

Ny tanjona faharoa tsara indrindra ho an'ny lanitra filentehan'ny masoandro dia i Bali any Indonezia. Bali dia manana morontsiraka maro manamorona ny morontsiraka andrefana toa ny Jimbaran Beach izay ahafahanao mijery ny masoandro milentika amin'ny fisotroana na manaikitra ny hanina ao amin'ny iray amin'ireo bar sy trano fisakafoanana amoron-dranomasina rehefa milentika ao ambadiky ny ranomasina ny masoandro.

Betsaka ny masoandro mody tsara indrindra any Etazonia no hita ao Hawaii, ao anatin'izany ny valan-javaboary Haleakalā, fa ny Aloha Ny fanjakana koa dia misy ny morontsiraka tsara indrindra eto an-tany koa ary tonga amin'ny laharana fahatelo amin'ny fikarohana. Ny fasika fotsy manjelanjelatra toa ny moron'ny Kohala dia tonga lafatra amin'ny fijerena ny Ranomasimbe Pasifika mamirapiratra mavokely, mavo ary volomboasary.

Related News

Momba ny mpanoratra

Harry Johnson

Harry Johnson no tonian'ny fanendrena eTurboNews nandritra ny 20 taona mahery. Mipetraka any Honolulu, Hawaii, ary avy any Eoropa izy. Tia manoratra sy mitantara ny vaovao izy.

Raiso amin ny
Notify of
vahiny
0 Comments
Hevitra momba ny valiny
Jereo ny fanehoan-kevitra rehetra
0
Tianao ny eritreritrao, azafady atao hevitra.x
Zarao amin'ny...