Kitiho eto raha te hampiseho ny sora-baventy ANAREO eto amin'ity pejy ity ary mandoa vola fotsiny amin'ny fahombiazana

Airlines Airport Aotrisy Aviation Belzika Vaovao momba ny fitsangatsanganana Fitsangatsanganana an-trano Kanada Kolontsaina Danemark Destination Gresy fahasalamana Hospitality Industry Hotels & Resorts Italia Luxury Vaovao People Portiogaly Resorts tompon'andraikitra Safety fiantsenana Espaina Soisa Theme Parks Tourism Tourist Fitaterana Travel Wire News Emirà Arabo Mitambatra

Toerana 10 tsara indrindra eran-tany ho an'ny fialan-tsasatry ny fianakaviana

Toerana 10 tsara indrindra eran-tany ho an'ny fialan-tsasatry ny fianakaviana
Toerana 10 tsara indrindra eran-tany ho an'ny fialan-tsasatry ny fianakaviana
Mpanoratra Harry Johnson

Fantatry ny ray aman-dreny rehetra fa asa sarotra foana ny manomana fialan-tsasatra miaraka amin'ny ankizy.

Miaraka amin'ny fepetra rehetra, ny fampiononana ary ny haavon'ny fiarovana amin'ny faritra na ny firenena mba hahazoana antoka fa afaka miala sasatra tsy misy ahiahy ny fianakavianao, ny fisafidianana toerana iray dia mety ho aretin'andoha. 

Mba hanampiana ireo ray aman-dreny dia nanao fikarohana lalina ireo manam-pahaizana momba ny dia, namakafaka ireo karazany isan-karazany toy ny fiarovana amin'ny ankapobeny, trano ho an'ny fianakaviana, trano fisakafoanana ho an'ny ankizy ary hetsika ho an'ny fianakaviana izay azo jerena amin'ny toerana malaza isan-karazany mba hahitana sy hanambara izay toerana fialan-tsasatra. no mety indrindra ho an'ny fianakaviana mitady toerana azo antoka nefa mahafinaritra.

Toerana fialan-tsasatra 10 azo antoka indrindra ho an'ny fianakaviana eto amin'izao tontolo izao:

laharanaFirenenafihetseham-poScore Index momba ny fandriam-pahalemana /5% amin'ny trano fandraisam-bahiny ho an'ny fianakaviana% amin'ny trano fisakafoanana ho an'ny ankizy% amin'ny hetsika sy zavatra mahasarika ankizyNaoty fiarovana ny fianakaviana /10
1SoisaZurich1.3218.59%34.44%27.03%7.81
2GresyHeraklion1.9317.69%35.88%34.01%7.45
3DanemarkCopenhagen1.2614.64%27.60%19.81%7.02
3AotrisyVienna1.3216.98%37.00%18.15%7.02
5PortiogalyLisbon1.2711.51%36.71%24.38%6.91
6EspainaMadrid1.6222.04%28.39%23.90%6.89
7BelzikaBrussels1.512.20%37.48%28.90%6.76
7Emira Arabo MitambatraDubai1.8523.41%18.18%30.30%6.76
9ItaliaRoma1.6528.34%40.70%21.87%6.58
9KanadaVancouver1.3319.40%25.75%19.00%6.58

Araka ny fikarohana:

  • Zurich, Soisa dia mivoaka ho tanàna azo antoka indrindra hotsidihan'ny fianakaviana, miaraka amin'ny naoty fiarovana ny fianakaviana 7.81/10. Laharana fahatelo amin'ny tondron'ny heloka bevava eto amintsika izy io ary miaraka amin'ny mari-pana eo ho eo isan-taona 9.3 Celsius, mihazakazaka kely amin'ny lafiny mangatsiaka kokoa.
  • Heraklion, Gresy no mahazo ny laharana faha-2 amin'ny maha-faharoa tsara indrindra, miaraka amin'ny naoty fiarovana ny fianakaviana 7.45/10. Laharana fahefatra amin'ny tondron'ny heloka bevava eto amintsika izy io ary miaraka amin'ny salan'isa 19 degre Celsius isan-taona, tanàna azo antoka izy io ary misy mari-pana mety. 
  • Copenhague, Danemark ary Aotrisy, Vienne dia samy manana ny laharana faha-3, miaraka amin'ny naoty fiarovana ny fianakaviana 7.02/10. 

Ny fikarohana ihany koa dia nanambara fa:

  • Ny toerana fialan-tsasatra tsara indrindra ho an'ny trano fandraisam-bahiny dia Orlando, FL, Etazonia miaraka amin'ny 58.93% amin'ny trano fandraisam-bahiny, arahin'ny Las Vegas, NV, Etazonia, miaraka amin'ny 28.73% amin'ny trano fandraisam-bahiny sy Roma, Italia amin'ny 28.34% amin'ny hotely ho an'ny fianakaviana.
  • Ny toerana fialan-tsasatra tsara indrindra ho an'ny fianakaviana misakafo any ivelany dia Florence, Italia miaraka amin'ny 48.36% amin'ny trano fisakafoanana ho an'ny fianakaviana, arahin'i Venice, Italia miaraka amin'ny 44.94% amin'ny trano fisakafoanana ho an'ny fianakaviana ary Roma, Italia miaraka amin'ny 40.7% amin'ny trano fisakafoanana fianakaviana.
  • Ny toerana fialan-tsasatra tsara indrindra ho an'ny hetsika ara-pianakaviana dia Pattaya, Thailand miaraka amin'ny 35.5% amin'ny hetsika ara-pianakaviana, arahin'i Heraklion, Gresy izay manana 34.01% amin'ny hetsika ara-pianakaviana ary Orlando, FL, Etazonia izay manana 33.93% amin'ny hetsika ara-pianakaviana. . 

Ny manam-pahaizana dia nanambara ny toro-hevitra 5 ambony indrindra mba hijanonana ho azo antoka rehefa mandeha any ivelany:

1 - Manaova fikarohana momba ny kolontsaina, ny fitsipika, ny fomban-drazana ary ny fiteny ao amin'ny firenena alohan'ny handehananao. Tsy vitan'ny hoe hanampy anao hahita ny lalanao izany, fa hianatra momba ny vola, fivoriambe ary fomban-drazana eo an-toerana ianao ary hahatsapa ny kolontsaina. 

2 - Hendre ny amin'ny zava-tsarobidy anananao. Raiso fotsiny ny kely indrindra rehefa mivoaka. Ny carte de crédit, ny telefaona ary ny dika mitovy amin'ny pasipaoronao no ilainao. Aza mitondra vola be ary tandremo tsara ny entanao. 

3 - Mamandrika ny zava-drehetra mialoha. Hanamora ny fiainanao ny famandrihana mialoha, ho azonao atao ny manomana ny lalanao mankany amin'ny ivon-toerana fitaterana mankany amin'ny trano fonenanao. Ny fahafantaranao ny lalanao dia hisoroka anao ho very, ka ho azo antoka kokoa ho anao sy ny zanakao.

4 - Omeo andiana antsipirihan'ny fifandraisana amin'ny namanao rehetra. Adiresy sy laharan'ny trano fandraisam-bahiny, ny nomeraon-telefaoninao manokana, na inona na inona afaka miverina aminao. Avy eo, apetraho ao anaty vata fampangatsiahana izany ao anaty paosy zipo amin'ny fitafian'ny zanakao tsirairay.

5 - Raha tafasaraka na very ianao, dia mandamina toeram-pivoriana. Mora ny very rehefa any amin'ny faritra be olona ianao, ka tokony hifidy toerana fihaonambe. Ary raha very ny zanakao dia ataovy izay hahafantarany izay tokony hatao raha tsy hitany ianao (oh: mitadiava polisy, fianakaviana hafa manan-janaka, mpiasa iray).

Related News

Momba ny mpanoratra

Harry Johnson

Harry Johnson no tonian'ny fanendrena eTurboNews nandritra ny 20 taona mahery. Mipetraka any Honolulu, Hawaii, ary avy any Eoropa izy. Tia manoratra sy mitantara ny vaovao izy.

Leave a Comment

Zarao amin'ny...