Kitiho eto raha te hampiseho ny sora-baventy ANAREO eto amin'ity pejy ity ary mandoa vola fotsiny amin'ny fahombiazana

Vaovao momba ny fitsangatsanganana Fitsangatsanganana an-trano Kanada culinary Kolontsaina Destination Entertainment Fashion Frantsa Hospitality Industry Zon'olombelona LGBTQ Luxury Music Pays-Bas Vaovao People Portiogaly Resorts fampakaram-bady romantika Safety Espaina Soeda Tourism Travel Wire News Trending fanjakana mitambatra USA

New York City tamin'ny 2022 Top 10 toerana fampakaram-bady LGBTQ+

New York City tamin'ny 2022 Top 10 toerana fampakaram-bady LGBTQ+
New York City tamin'ny 2022 Top 10 toerana fampakaram-bady LGBTQ+
Mpanoratra Harry Johnson

Miaraka amin'ny fanambadian'ny mitovy taovam-pananahana izay efa ara-dalàna any amin'ny firenena 29 eran'izao tontolo izao ary mihena ny famerana ny fitsangatsanganana COVID-19, ny olon-drehetra izao dia manana fahafahana hanomana ilay fampakaram-bady tsara tarehy izay nofinofinao sy ny namanao, hanolo-tena handany ny ambiny amin'ny fiainanao. miara-miaina.

Saingy miaraka amin'ireo tanàna sy toerana mahafinaritra maro be dia be eran'izao tontolo izao azo isafidianana, aiza ny toerana tsara indrindra hanambady?

Navoaka androany ny fikarohana vaovao manambara ny toerana fampakaram-bady LQBTQ+ 10 ambony indrindra ho an'ny taona 2022.

Noho izany, aiza ny toerana tsara indrindra ho an'ny mpivady LQBTQ+ ho voafatotra?

Toerana fampakaram-bady LGBTQ+ 10 ambony indrindra eran-tany tamin'ny 2022:

laharanafihetseham-poLGBTQ+ naoty Index LozaLGBTQ+ Fisokafana ao an-tanànaIsan'ny taona naha-ara-dalàna ny fanambadian'ny samy lahy na samy vavyLGBTQ + isa / 10
1London, UK2994.9477.01
2Paris, Frantsa2874.4586.74
3Madrid, Espaina2794.87166.04
4Barcelona, ​​Espaina2794.75165.93
5Toronto, Kanada3094.78165.51
6Lisbon, Portugal3063.78115.46
7Valencia, Espaina2793.94165.39
8Amsterdam, Holandy2654.72205.35
9Stockholm, Soeda3224.18125.22
10New York City, Etazonia1874.9165.21

Araka ny fikarohana:

  • London no toerana fampakaram-bady LGBTQ+ tsara indrindra eran-tany, arahin'i Paris, izay toerana fampakaram-bady LGBTQ+ faha-2 tsara indrindra eran-tany. 
  • New York City no toerana fampakaram-bady LGBTQ+ faha-10 tsara indrindra eran-tany tamin'ny taona 2022. Miaraka amin'ny fanambadian'ny mitovy fananahana izay natao ara-dalàna 6 taona lasa izay, ny mari-pana amin'ny fahavaratra dia 23.7˚C, isa ambony amin'ny Instagrammability noho ny lahatsoratra mihoatra ny 32,000,000 ary trano fandraisam-bahiny sy trano fisakafoanana 1,300 mahery ho an'ny mpivady. safidio, tsy mahagaga raha voatonona ho isan'ireo toerana fampakaram-bady LGBTQ+ 10 tsara indrindra eran-tany i New York City.
  • Tanàna espaniola telo no tafiditra ao anatin'ny 10 ambony indrindra. Raha i Madrid no toerana faha-3 tsara indrindra amin'ny fampakaram-bady LGBTQ+ manerantany; Barcelone, manana naoty LGBTQ+ 5.93, no voatonona ho toeram-panambadiana LGBTQ+ faha-4 tsara indrindra eran-tany ary Valencia, manana naoty LGBTQ+ 5.39, no toerana fampakaram-bady LGBTQ+ faha-7 tsara indrindra eran-tany.
  • I Holandy no firenena voalohany nanara-dalàna ny fanambadian'ny mitovy fananahana efa ho 21 taona lasa izay tamin'ny 2001. Tanàna holandey roa no nisongadina tao amin'ny toerana 30 tsara indrindra ho an'ny fampakaram-bady LGBTQ+, anisan'izany i Amsterdam, eo amin'ny laharana faha-8 sy Rotterdam, eo amin'ny laharana faha-29. 
  • São Paulo, Brezila ary Leipzig, Alemaina, eo amin'ny toerana faha-24 sy faha-59 amin'ny laharana ankapobeny, tsirairay avy, dia manolotra trano fonenana mora indrindra amin'ny salan'isa $74.58 (£56.50) isan'alina. Na izany aza, Ibiza Town, Espaina, eo amin'ny toerana faha-39 amin'ny laharana ankapobeny dia manana efitrano lafo indrindra mitentina $294.50 (£224) isan'alina, amin'ny antsalany.
Tsy misy marika ho an'ity lahatsoratra ity.

Momba ny mpanoratra

Harry Johnson

Harry Johnson no tonian'ny fanendrena eTurboNews nandritra ny 20 taona mahery. Mipetraka any Honolulu, Hawaii, ary avy any Eoropa izy. Tia manoratra sy mitantara ny vaovao izy.

Leave a Comment

Zarao amin'ny...