Vaovao Mafana Vaovao momba ny fitsangatsanganana Fitsangatsanganana an-trano Kolontsaina fanabeazana Entertainment Vaovao People tompon'andraikitra Tourism Travel Wire News malaza ankehitriny

Toerana 10 freelancer ambony indrindra eran'izao tontolo izao

Toerana 10 freelancer ambony indrindra eran'izao tontolo izao.
Toerana 10 freelancer ambony indrindra eran'izao tontolo izao.
Mpanoratra Harry Johnson

Satria manova ny fomba fiasantsika ny fanavaozana dizitaly, lasa zavatra taloha ny ora fiasana mahazatra.

Print Friendly, PDF & Email
  • Japana no firenena ratsy indrindra ho an'ny mpiompy, miaraka amin'ny naoty Freelancer 3.99/10 fotsiny. Izany dia noho ny tsy fahombiazan'ny ankamaroan'ny asa eo amin'ny fitadiavana asa tsy miankina, ny fahavitsian'ny zo ara-dalàna ho an'ny mpiasa, ary ny tsy fahombiazan'ny Global Gender Gap Index.
  • Singapore no firenena manana hafainganam-pandeha Internet haingana indrindra amin'ny 256.03 Mbps. 
  • Ny Holandy dia manana fahalianana ambony indrindra amin'ny freelancer miaraka amin'ny fikarohana 1,305 isaky ny olona 100,000.

Toy ny fanavaozana nomerika dia manova ny fomba fiasantsika, ary ny ora fiasana mahazatra dia lasa zavatra taloha, ny manam-pahaizana ara-bola dia nahita ny firenena tsara indrindra eran-tany ho mpikarama.

Mba hanaovana ny fanadihadiana dia nomena isa ara-dalàna amin'ny 10 isaky ny lafin-javatra tsirairay ireo firenena, anisan'izany ny hafainganam-pandehan'ny broadband, ny vidim-piainana, ny tanjaky ny zon'ny mpiasa araka ny lalàna, ny tondro fahasambarana ary ny fisian'ny toerana iarahana miasa.

Firenena 10 tsara indrindra ho lasa freelancer:

laharanaAnarana firenenaHaingam-pandeha amin'ny alalan'ny Broadband Jolay 2021 (Mbps)Vidin'ny Broadband isam-bolana 2020 (USD)Fikarohana asa tsy miankina isaky ny 100,000Zon'ny lalàna 2019Fanondroana ny elanelana eo amin'ny lahy sy vavy 2020Vidin'ny fiainana isan'olona, ​​isam-bolana (USD)Toerana iaraha-miasa isaky ny 100,000Fanondroana fahasambarana 2017-2019Score Freelancer
1Singapore256.0333.431,05880.724971.092.326.3777.35
2Novely zelandy164.0662.94554120.799944.862.187.37.20
3Espaina187.8843.4368950.795719.371.586.4016.53
4Aostralia85.3259.25964110.731974.161.957.2236.49
5Danemark208.552.0255880.7821,094.991.087.6466.48
6Kanada174.5376.1464990.772889.21.567.2326.45
7Soisa214.8269.3767260.7791,586.172.507.566.36
8Litoania132.1813.3559960.745617.421.646.2156.35
9Soeda163.3148.437970.82953.141.237.3636.34
10Irlandy116.1948.5561670.798979.521.717.0946.27

Singapore maka ny toerana voalohany ho toerana tsara indrindra hiasa amin'ny maha-freelancer amin'ny 2021, miaraka amin'ny isa 7.35. Singapore dia mahazo tombony amin'ny broadband izay sady mora ($33.43 isam-bolana) no tena haingana (256.03 Mbps). Mahery vaika ny asa manerana ny firenena, na dia tsy izy aza no toerana mora indrindra hipetrahana ary mbola misy toerana azo hatsaraina amin'ny lafin'ny naoty momba ny Happiness Index.

Print Friendly, PDF & Email

Momba ny mpanoratra

Harry Johnson

Harry Johnson no tonian'ny fanendrena eTurboNews nandritra ny 20 taona latsaka. Mipetraka any Honolulu, Hawaii izy ary avy any Eropa. Mahafinaritra azy ny manoratra sy manoratra vaovao.

Leave a Comment

1 Comment

  • Miaraha amiko amin'ny sehatra fanoratana lahatsoratrao. Mpanoratra lahatsoratra mahay aho manana traikefa telo taona amin'ny fitsipi-pitenenana ambony tsy misy plagiarisme.