ETV 24/7 BreakingNewsShow : Tsindrio ny bokotra volume (ambany ankavia amin'ny efijery video)
Vaovao Mafana Vaovao momba ny fitsangatsanganana Fitsangatsanganana an-trano Vaovao Mafana Gresy Vaovao farany momba ny Hawaii Hospitality Industry Vaovao farany momba ny Indonezia Vaovao fanorenana tompon'andraikitra Tourism Fanavaozana ny tanjon'ny dia Travel Wire News malaza ankehitriny Etazonia Vaovao Vaovao Vaovao isan-karazany

Kanto ny Masoandro Hawaii fa tsy ny tsara indrindra?

Kanto ny Masoandro Hawaii fa tsy ny tsara indrindra?
Kanto ny Masoandro Hawaii fa tsy ny tsara indrindra?
Mpanoratra Harry Johnson

Ny fandinihana dia nijery ny isan'ny lahatsoratra fitsangatsanganana sy bilaogy izay manolotra ny toerana halehany, ny isan'ny lahatsoratra Instagram ary ny haavon'ny fandotoana ateraky ny hazavana artifisialy.

Print Friendly, PDF & Email
  • Ny fandalinana vaovao dia manambara ny toerana tsara indrindra amin'ny filentehan'ny masoandro manerantany.
  • Betsaka ny masoandro mody tsara indrindra any Etazonia no hita any Hawaii.
  • Ny nosy izay niavaka kokoa noho ny an'ny rehetra dia ny nosy grika Santorini.

Miaraka amin'ny fanalefahana miadana miadana ny fivezivezena amin'ny fitsangatsanganana, ny fikarohana vaovao dia manambara ny toerana tsara indrindra amin'ny filentehan'ny masoandro manerantany ary Hawaii no toerana faha-3 tsara indrindra.

Ny fandinihana dia nijery ny isan'ny lahatsoratra fitsangatsanganana sy bilaogy izay manoro ny toerana halehany, ny isan'ireo lahatsoratra Instagram ary ny haavon'ny fandotoana ateraky ny hazavana artifisialy any amin'ny faritra tsirairay mba hanomezana azy ireo isa filentehan'ny masoandro amin'ny 10.

Toerana 10 tsara indrindra ho an'ny filentehan'ny masoandro sy ny fiposahan'ny masoandro

laharanaDestinationFirenenaIsan'ny lahatsoratra / bilaogy Sunset Instagram LahatsoratraLahatsoratra Sunrise InstagramFampidirana ny masoandro sy ny fiposahan'ny masoandro InstagramFamirapiratana (mcd / m2)Filentehan'ny masoandro
1SantoriniGresy12105,6922,417108,1090.6278.29
2BaliIndonezia5154,37620,590174,9660.2167.13
3HawaiiEtazonia5113,66620,869134,5350.1796.62
4Rio de JaneiroBrezila4231,1932,874234,0679.625.70
5Grand Canyon National ParkEtazonia78,1633,31911,4820.1735.65
6Angkor WatKambodza61,96021,94323,9030.2685.49
7Key WestFlorida643,6102,65746,2672.245.38
8MaldivesMaldives616,0261,19017,2160.9165.27
9HaleakalāEtazonia410,08633,04943,1350.1755.15
10UluruAostralia416,6769,05625,7320.1724.93

Ny toerana niavaka indrindra dia ny nosy grika Santorini, izay heverin'ny maro ho nosy kely tsara indrindra amin'ny firenena, fantatra amin'ny hantsam-bato avo sy trano miloko fotsy eo amoron'ny Ranomasina Aegean. 

Santorini dia notoroana hevitra tamin'ny lahatsoratra betsaka lavitra noho ireo toeran-kafa nitodihanay fa tsy mijaly noho ny fandotoana maivana toa ny tanàna lehibe, miaraka amin'ny famirapiratan'ny 0.627 mcd / m2.

Ny tanjona faharoa tsara indrindra ho an'ny lanitra filentehan'ny masoandro dia i Bali any Indonezia. Bali dia manana morontsiraka maro manamorona ny morontsiraka andrefana toa ny Jimbaran Beach izay ahafahanao mijery ny masoandro milentika amin'ny fisotroana na manaikitra ny hanina ao amin'ny iray amin'ireo bar sy trano fisakafoanana amoron-dranomasina rehefa milentika ao ambadiky ny ranomasina ny masoandro.

Betsaka ny masoandro mody tsara indrindra any Etazonia no hita ao Hawaii, ao anatin'izany ny valan-javaboary Haleakalā, fa ny Aloha Ny fanjakana koa dia misy ny morontsiraka tsara indrindra eto an-tany koa ary tonga amin'ny laharana fahatelo amin'ny fikarohana. Ny fasika fotsy manjelanjelatra toa ny moron'ny Kohala dia tonga lafatra amin'ny fijerena ny Ranomasimbe Pasifika mamirapiratra mavokely, mavo ary volomboasary.

Print Friendly, PDF & Email

Momba ny mpanoratra

Harry Johnson

Harry Johnson no tonian'ny fanendrena eTurboNews efa ho 20 taona.
Mipetraka any Honolulu, Hawaii i Harry ary avy any Eropa izy.
Tiany ny manoratra ary efa niresaka momba ny tonian-dahatsoratra ho an'ny eTurboNews.

Leave a Comment