ETV 24/7 BreakingNewsShow : Tsindrio ny bokotra volume (ambany ankavia amin'ny efijery video)
Airlines Airport Aviation Vaovao Mafana Vaovao momba ny fitsangatsanganana Fitsangatsanganana an-trano Vaovao farany Brezila Vaovao People Tourism Dinika fizahan-tany Fitaterana Tsiambaratelo momba ny dia Travel Wire News Vaovao isan-karazany

Manambara ny fifidianana talen'ny talen'ny Air Canada

Manambara ny fifidianana talen'ny talen'ny Air Canada
Manambara ny fifidianana talen'ny talen'ny Air Canada
Mpanoratra Harry Johnson

Ireo voatendry rehetra dia efa talen'ny Air Canada ary ny talen'ny tsirairay dia nofidian'ny maro an'isa tamin'ny vato napetraky ny tompon-tany nanatrika tamin'ny Internet na natolotry ny mpisolo toerana tamin'ny fivoriana.

Print Friendly, PDF & Email
  • Ny fivoriana isan-taona ataon'ny mpisera Air Canada dia natao ny talata 29 jona 2021.
  • Ireo voafidy rehetra voatanisa ao amin'ny boriboriny proxy fitantanana dia voafidy ho talen'ny Air Canada.
  • Ny valim-pifidianana farany momba ny raharaha rehetra nifidy tamin'ny fivoriana dia hapetraka ao amin'ny SEDAR.

Air Madagascar dia nanambara androany fa ireo voatendry rehetra voatanisa ao amin'ny boriboriny proxy fitantanana tamin'ny 6 Mey 2021 dia voafidy ho talen'ny Air Canada tamin'ny fivorian'ny Fivondronan'ny tompon-tany izay natao ny talata 29 jona 2021.

Ireo voatendry rehetra dia efa talen'ny Air Madagascar ary ny talen'ny tsirairay dia nofidian'ny maro an'isa tamin'ny vato napetraky ny tompon-trano tonga an-tserasera na natolotry ny mpisolo toerana tamin'ny fivoriana. Ny valin'ny latsa-bato dia aseho etsy ambany.

atolotra hofidianaVotes For% Ho an'nyVoatazona ny latsa-bato% Nihazona
Amee Chande139,562,87095.45%6,656,3054.55%
Christie JB Clark139,159,06095.17%7,060,1154.83%
Gary A. Doer138,644,84094.82%7,574,3355.18%
Rob Fyfe138,923,88195.01%7,295,2944.99%
Michael M. Green131,072,64989.64%15,146,52610.36%
Jean Marc Huot137,430,29693.99%8,788,8796.01%
Madeleine Paquin145,829,34799.73%389,8280.27%
Michael Rousseau145,771,42199.69%447,7540.31%
Vagn Sørensen131,891,67390.20%14,327,5029.80%
Kathleen Taylor138,914,12495.00%7,305,0515.00%
Annette Verschuren145,896,09399.78%323,0820.22%
Michael M. Wilson138,032,88694.40%8,186,2895.60%

Ny valim-pifidianana farany momba ny raharaha rehetra nifidy tamin'ny fivoriana dia hapetraka ao amin'ny SEDAR.

Print Friendly, PDF & Email

Momba ny mpanoratra

Harry Johnson

Harry Johnson no tonian'ny fanendrena eTurboNews nandritra ny 20 taona latsaka. Mipetraka any Honolulu, Hawaii izy ary avy any Eropa. Mahafinaritra azy ny manoratra sy manoratra vaovao.