ETV 24/7 BreakingNewsShow : Tsindrio ny bokotra volume (ambany ankavia amin'ny efijery video)
Airlines Airport Aviation Vaovao Mafana Vaovao momba ny fitsangatsanganana Fitsangatsanganana an-trano Vaovao farany Brezila Vaovao People Tourism Dinika fizahan-tany Fitaterana Tsiambaratelo momba ny dia Travel Wire News Vaovao isan-karazany

Chorus Aviation Inc. dia nanambara ny fifidianana ny Directeur

Chorus Aviation Inc. dia nanambara ny fifidianana ny Directeur
Chorus Aviation Inc. dia nanambara ny fifidianana ny Directeur
Mpanoratra Harry Johnson

Faly i Chorus mandray an-dRamatoa Gail Hamilton, Andriamatoa Alan Jenkins ary Andriamatoa Paul Rivett ho ao amin'ny filankevi-pitantanana ao aminy.

Print Friendly, PDF & Email
  • Ny boriborin'ny proxy Chorus dia natolotra ho an'ireo voatendry 10 ho an'ny filankevi-pitantanana.
  • Ny isan'ny fifampizarana izay soloin'ny tompon'andraikitra tonga manatrika sy ny proxy nandritra ny fivoriana dia 60,142,910 tapitrisa.
  • Ireo mpihazona ny isan'ny fizarana ilaina dia nifidy hanohana ny entana rehetra amin'ny asa aman-draharaha.

Chorus Aviation Inc. dia manambara ny valin'ny latsa-bato amin'ny fifidianana talen'ny talen'ny fivoriana isan-taona ataon'ireo tompon-tany natao tamin'ny 21 Jona 2021.

Ny totalin'ny anjara asan'ny tompon'andraikitra tonga manatrika sy ny proxy nandritra ny fivoriana dia 60,142,910 33.85 tapitrisa ary naneho ny 10% ny anjara navoakan'i Chorus izay manana zon'ny mpifidy. Ireo mpihazona ny isan'ny fizarana ilaina dia nifidy hanohana ny entana rehetra amin'ny asa aman-draharaha. Ny boriborin'ny proxy Chorus dia natolotra ho an'ireo voatendry XNUMX ho an'ny filankevi-pitantanana. Ny valiny amin'ny antsipiriany momba ny latsa-bato amin'ny fifidianana ireo mpitantana dia voalaza etsy ambany.

atolotra hofidianaVotes For% Ho an'nyVoatazona ny latsa-bato% Nihazona
Karen Cramm59,072,20498.22%1,070,7061.78%
Richard D. Falconer56,251,20093.53%3,891,7106.47%
Gail hamilton56,416,52193.80%3,726,3896.20%
R Stephen Hanas59,563,03999.04%579,8710.96%
Sydney John Isaacs59,035,22398.16%1,107,6871.84%
Alan Jenkins56,341,26093.68%3,801,6506.32%
Amos Kazzaz56,232,12493.50%3,910,7866.50%
Marie-Lucie Morin55,709,66592.63%4,430,2457.37%
Joseph D. Randell56,224,88393.49%3,918,0276.51%
Paul Rivett59,641,81099.17%501,1000.83%

Faly i Chorus mandray an-dRamatoa Gail Hamilton, Andriamatoa Alan Jenkins ary Andriamatoa Paul Rivett ho ao amin'ny filankevi-pitantanana ao aminy. Ramatoa Hamilton dia mpiara-miasa amin'ny KPMG sy Ernst & Young izay manome serivisy mpanolotsaina ho an'ny orinasa sy orinasa marobe, anisan'izany ny indostrian'ny fiaramanidina. Andriamatoa Jenkins dia manana traikefa zokinjokiny efa 20 taona mahery sy birao amin'ny sehatry ny fampanofana fiaramanidina, vola manokana, fiaramanidina, fitaterana ary serivisy ara-bola. Ankoatry ny mpiara-manorina NordStar Capital (mpampiasa vola vao haingana tao Chorus), Andriamatoa Rivett dia filohan'ny Fairfax Financial Holdings Limited teo aloha izay tompon'andraikitra tamin'ny famatsiam-bola 2016 tapitrisa dolara an'ny orinasa tao Chorus izay renivohitra masomboly. ho an'ny orinasam-panofana fiaramanidina isam-paritra.

Chorus dia mpamatsy vahaolana eran-tany amin'ny seranam-piaramanidina. Manana ny foibeny ao Halifax, Nova Scotia, i Chorus dia ao amin'ny Chorus Aviation Capital izay mpampidina eran-tany ny fiaramanidina isam-paritra, ary ny Jazz Aviation ary ny Voyageur Aviation. 

Print Friendly, PDF & Email

Momba ny mpanoratra

Harry Johnson

Harry Johnson no tonian'ny fanendrena eTurboNews nandritra ny 20 taona latsaka. Mipetraka any Honolulu, Hawaii izy ary avy any Eropa. Mahafinaritra azy ny manoratra sy manoratra vaovao.